Babalar karşı karşıya gelir mi?


Polat alemdar, devlet görevinden azledildi. İhtiyarlar meclisi, kahramanımızı adeta satışa getirdi. Kamu Güvenliği Teşkilatı'nın başındaki Polat Alemdar , hükümet tarafından da kapının önüne koyuldu. Bizimkide baktı ki güneşten fayda yok ayın karanlık yüzünde dolaşmaya başladı.

Yeraltına indi. Yasadışı işleri yönetmeye başladı. Etrafına topladığı mafya babaları ile adeta yeni bir kurtlar konseyi oluşturdu. Ezel Bayraktar da Kenan Birkan'dan kardeşinin intikamını alabilmek için ise sıfırdan başladı. Sokak mafyasının en alt tabakasından, İstanbul'u yöneten en üst düzey barona kadar her basamağa yeniden basmaya karar verdi.

Bunun içinde gazino ve kumar mafyasının ileri gelenlerini etrafına topladı. İstanbul o kadar sanıldığı kadar büyük değil. Her ikiside ıstanbulun beyi olmayı kafaya koymuşsa birgün bir yerlerde karşı karşıya gelmemelerine imkan yok. Polat ile Ezel'in yolu birgün ıstanbul sokaklarında kesisebilir..
Mehmet Turan Felek

Merhabalar ben Mehmet Turan Felek kısaca Metufe. İletişim yada Sosyal Ağlar sayfasından bana ulaşabilir. Dilerseniz de Hakkımda sayfama göz atabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder