Kesik Çizik
100-99-98-97
Yağmur altında yürüyen bir kediyle beraber adım adım, sinsi sinsi.
96-65-94
Araba farlarına bakarak, onlara ayna tutmak.
93-92-91
ölen bir beyin arkasından yas tutan beyin
90-89-88
Kedi, şarap bulur ve getirir. Fare, dibini kırar.
87-86-85
Alt bölgesi, dudaklara yerleştirilerek, ölen beyin canlandırılmak istercesine kan vücuda alınarak kana kana içilir.
84-83-82
Dudaklar ikiye ayrılarak diş etlerine doğru şarap geçirilir, bir damlası bile ziyan olmak istenmez çünkü.
81-80-79
Mezarlıkta, gemici durur. Parasını bekler. Çünkü ruhu götülrelemedi nehirden, bekliyor. Kediye bakar, kedi ona yemek kadının evine girerek kasasından çalar. Nede olsa ona hep para geliyor, kediyi beslemesi için.
Sandalcıya 3 geçimlik verir. 3 geçim, fazlası değil.
78-77-76
Şarabın mantarını mezarın toprağına koyar, gül dikenine sararak. Dikenleri, mantarın altına yerleştirir. Üstüne bir küçük iğne ile kızın kuşunun kafasını koyar, onunla sohbet etsin diye. Ölünce tüm diller tek bir dilde birleşirmiş, hep öyle derdi ya o.
75-74-73
Bir ateş yakılır, sırt taşa verilerek.
72-71-69
Ateşe uzun süre bakar çocuk. Kızın inancına göre uzun süre bakarsa, ruhları görebilirmiş. Çocuk kıza alışmıştır, ama her alıştığı gibi, o toprağın altında,çocuk ise üzerindedir.
68-67-66
Şarap, diş etlerinden çekilerek çıkartılır. Kanayan kanlar, toprağa serpiştirilir, kuşun üzerine.Dökülen dişleri de onun yanına bırakılır. Pek ihtiyacı kalmamıştır. Keşke birde müzik olsaydı der.
65-64-63
Kedi, kısa ayrılığından geri döner. Kediyi ellerinden tutarak sırt üstü biçimde toprağa sıkıştırır. sakallarını gerer ve yememek için, oje sürdüğü tırnaklarıyla kedinin bıyığıyla müziğini yapmaya başlar. tane tane, ton ton.
kedide acı acı ona eşlik eder, fare ise sadece güler.
62-61-60
Çocuk kalkar ve çıkar, evine doğru yol alır. Işıkları patlata patlata gider, çünkü hiç bir anlamı yoktur ışıkların, zaten hiç bir zaman da kimse takmamıştır.
59-58-57
Koşan bir insanın nefes alış verişiyle, 600 nefes alış veriş mesafesinde eve varmıştır.Anahtar, balkondan aşağıya sarkan halının içindedir.Güzelce sarılmış, el yapımı bir halının. Kediyi kaldırır ve halıya doğru fırlatır, kedi havadayken yere düşme korkusuyla tırnaklarını çıkartır ve halıya tutunur, ağırlığıyla birlikte aşağıya iner. Tabii ki anahtarda.
56-55-54
Işıkların hepsi patlaktır, çünkü hiç bir işe yaramıyordur. Sevişirken ki kullandığı elektrikli şok veren cihaz hep kapının yanındadır. Onu açarak arasındaki oluşan voltaj ile, yolunu görmeye çalışır.Koltuğa doğru yanaşır ve uzanır..
52-51-50
Oda, resimlerle, yazılarla doludur.Ister istemez anıları hayal eder, elektriği, bıçağı, neşteri, kırbaçı, makası, kibriti, çakmağı, desteksiz südyeni, kedisinin ay başlarında biriktirdiği kanı, farenin uyuşturucu kokan nefesini. Sevişirken, fareyi zorla vajinasına üfleterek hissetmeden erkeğinin zorlamasını istediği anları. Kedinin regl dönemlerindeki çıkarttığı kısa kanları yükseltmesi için, anüsüne uyguladığı elektro şokları, göğüs uçlarındaki bıçak darbelerini, kızın çocuğun penisine yaptığı neşterle sünnet izleri, kırbacın ucuna teller bağlayarak çocuğa vurması, oluşan kabukları makas yordamıyla yolması, vücudundaki tüm kılları kibritle, çakmağı yakarak yok etmesi, desteksiz südyeni poposuna bağlayarak daha büyük göstermesi.. hepsi aklinin bir ucunda..
49-48-47
Ev üzerine üzerine, uyuşturucu kokusu içine içine sinerek gelir.
46-45-44
Çocuk, gözlerini kapatır, açtığında yanına bıçağı, neşteri, kırbacı yanına alır.
43-42-41
Adım adım, 6000 nefeste geri döner.Tekrar toprağın başına.
40-39-38
Neşter ile, kırbaçta ufak bir delik açar, kırbacı yuvarlar, tribülans şekline getirdikten sonra, bıçağı geçirir. bir kazma şekline getirerek toprağı kazmaya başlar.
37-36-35
600 nefes zamanında, bedenine ulaşır. Tahtalar üzerindedir, açar ve poşeti bıçak ile yırtar, bedeni karşısındadır.
34-33-32
Henüz bedeni solmamış, saçları dökülmemiş, göz kirpikleri kalanları yerinde, göğüs kılları ucunda, ayak tırnakları 3/² uzunlukta. Vücut rengi, çocuğun ruh renginde.
31-30-29
Ellerini uzatır, ama dokunduğu yerler, gri bir renk ile boyanır.Toprağın etkisi, bedenin kendini bırakışı
28-27-26
Oynadıkları küçük oyunu oynamak ister.. Bir göz kirpiği kendinden, bir göz kirpiği ondan..Bir kirpik kendinden, bir kirpik ondan..24,24 = 48 kirpik. Her kirpik doğmayan bebeklerindeki sayılara eşit olarak. En son ki kirpik ise en önemli olanı.
25-24-23
Henüz vücut suyu gitmemiş.O yüzden dokunduğu zaman grileşiyor, çözdü çocuk.
22-21-19
Bıçak ile, bedenine tane tane küçük delikler açtı, sadece kirpiklerin 2 şer 2 şer ayakta durabilmesi için. Ama, domino şeklinde.
18-17-16
Ortadan, ateşe verdi. Tüm kirpikler yandı, birleşim noktalar göğüs ucu kıllarıydı, göğsünün ucundaki kıllarda yandı, hafiften siyah olan göğüs ucu, artık tamamen siyahtı.
15-14-13
Sırtını çok severdi, kaldırıp sırtını çevirdi.
12-11-10
Ama bozulmuştu.Yaralar, kesikler tüm o sevdiği sırtını birebir parsellemişti. Neşter ile uzun bir yarık açtı, tüm organları dışarı dökülürcesine, artık o görüntü yoktu. Organları, kırbaç ile bedenine bağladı.
9-8-7
Ölü beyinli bedenini ayağa kaldırdı ama düştü, Südyen yanında yoktu, poposuna takamicaktı.
6-5-4
Eşorfmanını indirdi.
3-2-1
Tüylü poposu, kıllarını yakmaya kıyamadı. Çok seviyordu çünkü. Henüz bedeni tüm suyu atamamıştı dışarıya, pamuğu çıkarttı.Pamuk yüzünden hafiften açılan çıkış kapağı çocuğun anılarını biraz olsun giderecekti. 5 nefes mesafesinde, çocuk kendini hazırladı. Bedeninin üzerine çıktı ve pamuk yerine kendisini bıraktı. Gözlerini kapatmak istiyor, ama kirpiklerinden oluşan küçük kan pıtırcıkları buna engel oluyordu.Onu özlemişti, Kaburgasına tutarak bu özlemini giderdi, zaten çok özlediği için çok uzun sürmedi. Boynunu tutarak, pamuktan açılan yere çocuklarını boşalttı. Fakat artık sadece 24 taneydi, 24 ü kız tamamlamayacaktı. Ağlayamadı.

Mehmet Turan Felek

Merhabalar ben Mehmet Turan Felek kısaca Metufe. İletişim yada Sosyal Ağlar sayfasından bana ulaşabilir. Dilerseniz de Hakkımda sayfama göz atabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder