Barış İçin Toprak Şart mı ?

Barış için toprak büyük bir yaş

Biz sık sık düşünüyorum bir şey, uzun bir süre içinde biz bu geleceği oluşturmak için bize izin verir numunelerde toplamaya başlar. Ve ne biz bizim toughts ve duyguları, oluşturmak daha sonra concretizes kendisini çukur malzeme realisations ve hareketler. Yeryüzünde gelip barış büyük bir yaş için biz sonra her şeyden önce böyle bir benediction gerçekleşmesi olası inanmak gerekir. Biz kendimizi içinde tanıtımı'ı başlatıp, faydalı sonuçlarını görmek için bu fikir için açılması gerekir. İkinci olarak, biz bu konuda sık sık düşünüyorum ve içimizde, yeryüzünde gelip böyle bir yaş için gerekli dönüşümleri gerçekleştirmek istiyor.


Şimdi, bu harika bir fikir materialisation yardımcı olmak için kullanılan araçları nelerdir? Çünkü birçok:

Büyük bir toplu Ideal bir teklif.

Bu büyük ülkü için çalışan insanların sayısı artacak gibi Evet, daha onun Materyalizasyon belli olacak. Gerçekten kadar insanlara her ve herkes bize bu büyük olayı tezahürü en kısa zamanda görmek istiyor olduğunu. Taşıyamazsınız, gelme kaçınılmaz kaderi büyük yasalarına göre bu bizim için yavaş veya bunu hızlandırmak için bir Devleti geliyor.

İnsanın fiziksel ve ruhsal yapısını ve evren yasalarına ilişkin gerçek kowledge devri kesinlikle gereklidir. Bu nedenle ruhsal eğitim gereklidir.


Günlük alışkanlıklarımızı geliştirme.

Doğum öncesi eğitim ve manevi Galvanoplasty son derece önemlidir. Soylu, güzel ve güçlü bir çocuk dünyaya getirerek yeryüzünün yüz dönüşümünde muhteşem bir güç olarak pregant kadın. O dürtü dünyanın iyiliği için çalışan çocukları için verebilir, o yüksek Ideal onları nefes ve asalet ve aşk onlar için gerçek bir model haline. O da bu dünyada yaşama duruma gelmeden önce çocuğunu, karakter oluşturmak için güç.
Bir vejetaryen diyet gezegen değişikliği gelişi bu dönemde Barış için gerekli olacaktır. Bu exagerated görünebilir, ama çok büyük düşünürler bunu söylediler: sürece gereksiz hayvan hayatını alıyoruz, biz onlara göre kendi acılarını ödeyecekler. Karmik yasaları kesin, et diyetler ve hayvanlar bu şekilde yapılan kötü muamele ne bizim savaşları yakıtlar.
Kısaca, sağlıklı yaşam destekleyen her şeyi uygulamaya koymanız gerekir. Çünkü fiziksel organları vehicules limanının bizim ruhu, iyi durumda olması önemli çıkmaktadır. Bizim ruh Tapınağı (eterik, ruh, astral, nedensel, buddhic ve atmic) subtles ve fiziksel organları vardır ve biz onları functionning düzgün, bir büyük ve güzel saflık durumda tutmalısınız.
Işık saçan görüntüler, ya da çukur sanat oluşturulması ya da sade bir şekilde ya da hayal gücü, bizim Ideal ve onun dünyaya gelen arasında köprü oluşturmaya olanak tanımaktadır.
Sonuç olarak, biz topluca iç iyileştirilmesi çalışmalarında meşgul. Biz kendimizi üzerinde çalışırken, biz asla bıkkın ya da boş almak için tüm koşulları oluşturmak. Biz gidiyoruz ileri ve gelişen hissediyorum! İkinci gelişmeye gerçekten çalışmak ve her zaman onların yüksek ideal doğru ilerleme almak zorunda kişiler olduğunu.


Bir ülke, ya da hatta sadece bir il bu koşullardan yalnızca birinin fark geldi, sonuç öyle ki dünyanın geri kalanı kendi nüfusu hemen taklit isteyeyim olacaktır.


Gerçek bir domino etkisi sonra başlatılamadı ve insanlığın en büyük Rüyası nihayet anladılar görüyoruz. Karanlık bir oda içinde koyu ışık açılır açılmaz ne zaman artık olamaz. Aynı şeyi bir gezegensel ölçekte olabilir. Birçok ruhsal çalışma sayesinde kendi iç ışık açık planlıyorsanız, cehalet kendisini korumak olabilir değil ve barış kaçınılmaz olarak dünyaya gelmişti.
Kova, biz olabilir yalnızca girdiğiniz dönem bizim güzel bir geleceğe doğru ilk adım olabilir. Ama tam bir gün, belki de milyon o gerekir, ancak gelecek yıllarda gelecek. Bu sadece bizim iyi niyet üzerinde bağlıdır:"It's sonunda balık dönemi olduğunu ve biz astrologlar göre büyük değişiklikler getirecek olan Aquarius dönemi giriyoruz. Biz ancak tüm insanlığın aniden değişecek düşünmek gerekir. Ne-ecek değişmek için tüm olanakları, Kova yeni akımlar akan çünkü olacaktır; sadece edenler uyum için çaba gösteriyoruz ama kendilerini bu akımları ile kendilerini dönüşümü olacaktır. Cennet dalgalar bize gönderiyor, ama o bilgelik bize empoze etmek için değil. Biz, Aquarius dönemi giriyoruz ama o kim onun etkilerden beneficiate için hiçbir şey-ecek almak başka bir şey. Birçok atrologers ve esoterists her yerde tekrar vardır: "çağın kova, Kova devri", çok iyi. Ama gerçekten bu yeni döneme girmek istiyorsanız, bu takımyıldız getiren yeni fikirleri kabul etmek hazırlamalısınız: kardeşlik ve evrensellik. "


-Omraam Mikhael Aivanhov


Yalan can't stand sonsuza kadar gerçek dünyaya koyacaktır en kısa sürede, tüm bu antik ve yanlış olarak geçerli yerini terk etmek hayır seçme ama var. Ne o zaman kalmayacak yeni bir ışıkla parlayacaktır. İnsanlığın yüce bir gelecek bekliyor


Tüm bu yapmak için sol çalışmak için kendimizi koymak var. Tüm aydınlık varlık milyonlarca kalplerimiz, akıl ve irade, burada kendilerini çukur tezahür an için bekleyen çok büyük ustalarından bildirdikten bu şans verin bize! Expulse bize bu hırsızlar bizim vicdan ve bizim iç İngiltere kralları haline!


Biz, bize manevi hayat zirvelere dönmek ve ücretsiz olarak bize yaşamak!Mehmet Turan Felek

Merhabalar ben Mehmet Turan Felek kısaca Metufe. İletişim yada Sosyal Ağlar sayfasından bana ulaşabilir. Dilerseniz de Hakkımda sayfama göz atabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder