Gölge Ve Işık


Gölge ve ışık

Ne zaman biz bir odada ışığı açmak kim hiç fark,
anında bilinmezlik ayrılmak üzere daha başka bir seçenek olarak?


Bu dünyada çok anlamadığınız olursa, çünkü ışık yasalarına göre yaşadığımız sadece olabilir.


Ne bakmak bir deneme olur. Bir jüri mahkum hakkında yanlış bir adam olduğunu, ancak son dakikada bir sürpriz tanık elden oda, prova girer ve kimse hakkında suçlu oldu aslında, masum olduğunu gösterdiğine düşünün. Evet, deneme gerçeği yere, konuşulan gibidir. Tüm ülke bile o adam karşı olması ve onu her durumda kanıt-in (ki neredeyse imkansız koşullarda olurdu) suçsuzluğunu; dissimulating ise mahkum yargıç ve jüri, bozuk bile birgün veya diğer, biz-keşfedin gerçeği neydi ve ücretsiz, adam, veya en azından çok geç, eğer onun bellek onur. O zaman sadece bir meselesi olduğunu.

Bozulan bir madde ile oluşurlar gibi hatalar, yalan ve cehalet yalnızca kendilerini kısa bir süre belirleyebilirsiniz. Shifty Sahranın inşa bir yapı mutlaka bir gün ya da diğer parçalamak gibi baştan sonra mahkumdur.

Çünkü saf gerçeği ancak sonsuz. Saf olduğundan sadece elmas en dayanıklı, en güzel, en şeffaf mineral gibi. It's fiziksel Anayasa bir sinlge unsuru yapılır; saf crystalised carbonyte. Sadece gerçeği gizlemek için hiçbir şey olduğundan basit 's yapısı, çok basittir. Saflıkta basitlik için eşdeğerdir.

Olarak eski Bulgar atasözü diyor:"Krivdina pladnina yapmak,
pravdina vekniana"

"Çarpık sürer until tomorrow nedir,
ama ne düz tüm sonsuzluk sürer."


İşte nasıl karanlık anlamak. Işık henüz yok bu sadece orada. Aynı şey, her zaman yeni nitelikleri değiştirilebilir bizim zayıf için de geçerlidir. Bizim hatalar için hangi her zaman zaman düzeltilebilir.


Bizim personnality da birgün bizim bireysellik yol verecektir. Bizim subconscience da birgün bizim superconscience tarafından vurgulanır. Eski korkular bizim cesaret kaynağı birgün olacak. Bizim savaşlar için kim birgün bizim Barış için neden olur. Bunun üzerine ben günlük toughts aşağıdaki topluluğu okumaya davet ediyoruz:Mehmet Turan Felek

Merhabalar ben Mehmet Turan Felek kısaca Metufe. İletişim yada Sosyal Ağlar sayfasından bana ulaşabilir. Dilerseniz de Hakkımda sayfama göz atabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder