Işık Getiren

Işık getirentarafından 

Dr Wayne Dyer


Kitaptan bir alıntı:
"Orada bir manevi her sorunun çözümü için"


Eğer kendinizi bir ışık, karanlık kaybolur yapmak için kapasiteye sahip bir hızlı hareket enerji sistemi olarak görüntülemesini öneririz. Bu ışığın taşıyıcısı vardır. Bu ışık, nereye giderseniz gidin ve kendinize yardım edebiliyoruz ve diğerleri üzerinde karanlık zafer radiate. Hızlı ve hareketli bir enerji titreşim olarak daha fazla düşünme yanı sıra, ışık ışık bir tutum olarak düşünün istiyorum. Başka bir deyişle, ışık düşünmek ya da koyu düşünmek isteyebilirsiniz. Düşünme ışık olduğunda sorunları bir dizi zorluklar boşanmak temiz bir açıklık getirmek. Belki bir arkadaş çevresindeki konuşma duydum veya bir beyaz ışık ile algılanan potansiyel karanlık çağlarda sevilen. Bu açıklamalar ışık koruyucu ve saf ve bu tehlikeli veya zararlı enerjilerin--dan birisi koruyabilirsiniz bilincini yansıtmaktadır. Çevresinde sevilen bir beyaz ışık koyarak, gönderen düşünceler seven ve güvenen kişi güvenli tutmaya yardımcı olmak için enerjik düşüncelerine başka bir yoludur. Bu ışık, sizin tarafınızdan ruhu işi yapmak için gönderilen bu görselleştiren bir sevgi dolu ışığında düşünmeye seçtiğiniz neyin düşünceleri vardır. Sezgisel düşünce ışık karanlık bir ışık geçiş açmak, karanlık bir odada aydınlatmak gibi otellere mutlaka gidermek biliyorum.


"Karanlık yerlerde, izin vermek beni getirmek ışık." -Saint Francis Assisi


Saflıkta Saflıkta ışık anlamına gelir. Yani kirli saflık getirmek mümkün olduğunda sorunu için manevi bir çözüm getiren birlikte Saint Francis dilek uygun. Fiziksel bölgesine uygulanan saflık bir temiz, net, Damper, saf varlığı olarak saf su, saf Hava, saf kan ya da saf gıda anlamına gelir. Arınma süreci, hastalık, kötü hava veya bakteri sorunları ortadan kaldırır. Bu da bizim düşünce ve davranışları derinlemesine temizleyerek tüm safsızlıkları önünde doğrudur.


Biz kendimizi alçalmış düşünceler izin sorunları bizim için mevcut. Düşüncelerimizi IMPURE olduğunda onlar hayatımızın ve çevremizde hayatları kirlenme oluşturun. Sarhoşluk, şehvet, kirli yaşam, şiddet, madde bağımlılığı, küfür ve benzeri düşük frekansları hareket ettirdiğinizde çakışmaları ortaya. Bir saf adil ışık veya karanlık yokluğu gibi varlığıdır. Bu arınma duygusu derinlemesine temizleyerek tüm safsızlıkları bulunduğu alanlara getirerek, bir manevi eriyik-e doğru bir kirli ya da çizelgede zihin problemleri etkiler yapabiliyor.


Son zamanlarda ben bir parkta lise mezuniyet kutlaması için burada gençlerin büyük bir toplama toplanmıştır gece oldu. İçme ve uyuşturucu kullanımı alarak, otoyol genç yetişkinler üzerinde belirgin oldu. Yakında küfür ve tehditler fiziksel mücadele kazandı ve gençler squarring kapalı savaş yapmak vardı. Ben bu satırından Saint Francis dua düşündüm. Ben her yerde yaygın çalışan Dalam bentuk Necasetin ortadan karanlık gördüm.


Yani, ben bu gelişen arbede merkezi haline yürümeye bilinçli düşünce ışık, bir şey söyledi ama sadece ışığıyla tüm kargaşa çevreleyen yayılan başladı. Birkaç dakika içinde dağıtmak gençlerin başladı ve şiddet tehditleri yatışmış. Beni saf sevgi ışık bu düşük enerji göndermek mümkün olduğunu ve bu gençler bile ne yaptığını farkında olmadan etkilenen açıktı. Herhangi bir Necasetin ortadan varlığı, üst düzey ortağınızın koşulsuz sevgi dolu saf ışık getiren, ruh saflık erişebilirsiniz. Bu tür bir saf ışık dışa doğru yayılan etrafınızdaki etkileyebilir.


O kim yaşamak, nefes almak ve hafif düşüncelerle uygulama alanı girdiğinizde, hafif enerji odasında hissedebilirsiniz. Önerilen Patanjali tüm canlılar düşmanlık zararlı, saf olmayan düşünceler sahip kendi absention sadık olanlar varlığını hissetmek durdurma. Bu karanlık varlığına ışık getiriyor ve bunu, daha uygulamaya karar daha hafif bir elçisi olacak. Kirli düşünme ve davranış, saf ışık gücünü karanlığa ışık varlığı durabiliriz bir daha ayağa olamaz.


Beyaz ışığı göndermek ve diğerleri içinde görüneceği şekilde yıkanmak Unutmayın, her şey enerjidir. Sağlam, ses, ışık, düşünceler, ruhu hareketleri, belli bir frekansta titremesini dalgalar vardır. Işığın bir elçisi olmak ve başkalarının hayatlarını karanlıkta ortadan kaldırmak için yardımcı olur. Ayrıca pratik meditasyon ve herkes seçtiğiniz kaplamakta beyaz, temiz, saf ışık görselleştirmek ve ışık düşünüyorum. Sonra bunun yeteneğinizi şüphe ya da ışık düşünce ve meditasyon yoluyla göndermek mümkün olduğunu düşünüyorsanız deneyim olacak. İç bilinç kimse yeterli bir kötümser olmaya bilir düşünce kayması. Sonra bir şey mümkün olduğu en yüksek ve en hızlı titreşimleri ışık iletimi mümkün olacaktır.


Karım düzenli olarak yaptığı gibi beyaz ışık, gönderen uygulama.
Çocukların üzerinden geç varsa, biz ışığında yıkanmak ve sevgi olan ruhunu enerji göndermek için ve bu sevgi dolu bildirmek için hatırlatmak bunların üzerine ışık enerji süpürme. Sonra ışık yerine karanlık ve tehlike aklımıza bir resim vardır.


Ayrıca bize çok gibi bir elektrik enerji alanını çevreleyen hafif enerjileri vardır auras inceledik. Bu auras okumak ve hangi biz manevi pratik şekilde değişmiş. Aslında, Kirlian fotoğraf ışığı çevresindeki canlıların, genellikle çıplak gözle görünmeyen bir aura gösterir. Bu ışık yoktur ve biz bizim düşünce ve duyguları ile değiştirebilir, sonra neden biz görüşlerimizi bu saf ışık karanlıktan herkes korunmak için göndermek için kullanabilirsiniz farkındayız. O, her şeyi açık ve hiçbir şey bağlı bir zihinle çalışın.


Mehmet Turan Felek

Merhabalar ben Mehmet Turan Felek kısaca Metufe. İletişim yada Sosyal Ağlar sayfasından bana ulaşabilir. Dilerseniz de Hakkımda sayfama göz atabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder