Petrol Biterse Birgün ?Gerçeği sonunda kazanacak. Ve biz aramak için kayıp gerçeği belki de biz ev yaprakları elemek yanlış sezon vardır. Gerçeği çarpı tırmanıyor bir asma gibi ama Don gelince, arama sona erer ve yavaş yavaş ve dünya içine düşme başlar. Ne aradığımız gerçektir ve gibi şeyler merak "neden biz aynı gaz kilometre almak olduğunu bugün altmış yıl önce yaptığımız gibi?" Neden Toyota Japonya gibi şirketlerin galon başına 104 km için dizel hibrid elektrikli alır Eco ünlü denilen bir araç sunmak ve henüz piyasadan kaldırmak? Ne zaman birilerinin aşılamak bile Otomobil korku içinde hayal çağda yaşıyoruz araba? Kim bu dünyada petrol akışını kontrol eder?
Onun gibi petrol akışı iki dünya sistemi tarafından kontrol edilir. Karanlık bir yol seçmiş olanlar biridir. Onlar ve gölgelerde canlı Kameralar ne zaman önce hafif adımla. Ama onlar derin getirmek, petrol, sonra orada görünüyor küçük olmak onları geri hangi gün ışığı görmemelisiniz sponsorluk gelen tutar.
Terra adında bir dünyada yaşıyoruz, sonra belki de bunu biz Bugün terörizm ile mücadele garip görünmemelidir. Bu benim bir zamanlar toprak tuz ve kaç seas ile kaplıydı ki bir teori var. Denilen Temporary ya da Sol güneşin bir nimet oldu. O zaman geldi büyük bir terör gelen gökyüzü kirliliği denilen ve yeryüzünde trilyon galon gelen Uzay geçen ikinci petrol dökülüyor. Biz bunu ilkin, biz kömür ve metan ve termal kaplıcalar ve başka bir şey, bize sorunlarına neden lanetli. Ama bir gün birisi aldı, petrol lanetli ve çöp yararlı bir şey haline dönüştü.
Bilim kurgu ve belki de o şimdi geliyor. Ama bizim 'geniş rezervleri petrol bulur' azalan olabilir görünüyor biliyorum. Bazı büyük uzay gemisi başka bir geçit biz petrol yenileyerek daha iyi yol bulmak yeni ve büyük olasılıkla olacaktır. Peki ne yapacağız? Biz petrol biterse kadar bekleyin ve sonra petrol kumları gibi öğeleri açmak mı? Güçlendirilmiş buhar ya da belki güç domuz dönüşler tekerleğin dönüş olanağı bulurum?
Benim düşünce belki daha sonra çoğu düşünmüyor ama biz Soğuk füzyon yararlanmak öğrenmek kadar yağıyla sopa gerekir inanıyoruz. Ama demek ki petrol sağlar hale gelecek yeni para. Biz borsa belki atmak sadece işe. Bu düşünce ve hayatımızın düzenleme yeni bir yol olması gerekir. Biz bir mal değil, aynı zamanda bizim tasarım bir ölçü yağ yapmak gerekir. Yağ bazlı, iki doğa'nın üzerinde değer üzerinden ölçmek gerekir. Bu da yenir ve bu da değil. Sonuçta neden yeni servetimizi consummable olması gerekmez mi? Ben bir emsal ayarlamak istiyorsanız yapmanız gereken şey din arama. Bir kaç kez ne zaman zeytinyağı gibi para Baris ve dul kadın ile sağlayan bir araç olarak kullanılan İncil konuşuyor.
Bir çağda yaşıyoruz inanıyoruz yağdır geleceği için önemli bir parçası sebebi petrol birçok türleri zaman biz-ebil kullanma. Yakıt sisteminin bir parçası olarak motorları üzerine çalışması için değiştirilmesi ya da yağ yapma olanağı bulduğumuz, ardından araç kullanımını sonsuza kadar uzatan bir yolu var. Bu inanç ve korku biz petrol üzerinden çalışan bir erkek tarafından oluşturulan ve toplum tarafından pandered için gereken biridir. Biz biz petrol 100 farklı ürünleri almak ve bir standart oluşturmak isterseniz. Sadece belirsiz bir kaynağı var mı ama işleri için insanların yeryüzünde her ülkeden sahibiz. Birçoğu kendi Petrol Petrol kaynağı yok.
Örneğin adalıların benzin sürekli sıkıntısı olduğu ele alalım. Çoğu Adaları büyüyen palmiye ağaçları Palm yağı ve hindistancevizi Hindistan cevizi yağı yeteneğine sahiptirler. Kısa bir büyüyen sezon var. hatta Adaları kenevir yağı için kendi kenevir çukur seralar nerede büyüyebilir oluşturma yeteneğine sahiptir.
Bir canavar mal olacağını bekleyen doğal yağlar vardır. Sonlu bir kaynağı olan yere eski yağın güvenerek üzerinden çalışacak ama biz arkanıza yaslanın ve bu konuda hiçbir şey bildiğimiz bir gıda kaynağı gibi yaratıyor. Biz-si olmak-e bizim görüşlere doğal yağ değiştirme ve güçlü ve zayıf yönlerini her araç ve evleri için yakıt oluşturmak için bulmaya başlayacaktır. Onun değil sadece imkansız bir fikir olan bilgelik ile fıstık Tanrı istedi ve George Washington Carver benzemek gerekiyor. Petrol temel ürünleri, fıstık ve bir yakıt kaynağı olarak büyük potansiyele sahip olduğunu çok garip değil. Rudolp Diesel, Diesel motor yaratıcısı onun motoru iktidara fıstık yağı kullanılan Not garip mi?
Böylece doğal kaynakların Tanrı bize verdi kirli yağ ve birlikte kullanmak üzere bir plan koyarak başlangıç üzerinden çalıştırma hakkında endişe çıkın sağlar. Orada, onun kullanışlı olup yenilenebilir yıl tüm nesiller için. Eğer bizim araç yakıtı zemin fıstık tarzının dışında geldiğini biliyoruz belki de biz çok kilometre olarak oldukça endişe olmaz.

Mehmet Turan Felek

Merhabalar ben Mehmet Turan Felek kısaca Metufe. İletişim yada Sosyal Ağlar sayfasından bana ulaşabilir. Dilerseniz de Hakkımda sayfama göz atabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder