Resim İlahiyat İfade

Sri Swami Sivananda

TÜM varlıkların ancak düşük evrim, tüm eylemler ancak onların doğada her şeyi onlar gibi görünebilir ancak cansız önemsiz damgası sonsuz ışığın ayı; Beautiful prensibi hepsini içinde dans ediyor; Gerçeği ihtişam eşit hayvanlar, orman, deniz dalgaları Bahçe çiçekleri havada kuşlar alanında kendilerini paralıyorlardı adam tüm parlıyor. Orada tek bir yasa, tüm evrenin içeriğini damarlar içinde titreşimli Life. Zafer ilahi varlık.

Herkes bu güzel oluşturulmasında sanat eseri olduğunu; gördüğümüz şey onun sanat tezahürüdür. Biz onun sanat, onun kendi, onun güzelliği yansıtan ve onun ihtişam ifade vardır. Her insan, ressam ve şair vardır; her kalp güzellik ve mükemmellik bilincinin uyuyan bir duygu vardır. Her leke alanı, iyilik, güzellik, dindarlık tükenmez zenginliği ile zengindir. Bir bilinci genişletmek ve derinleştirmek ruhu bütün ruh ve madde, kendisi ve unreal aracılığıyla elde etmek amacıyla tüm gerçekliği ile parlayan vizyonu geliştirmek için vardır. Bu sınırlamalar dünyadan (henüz yeryüzünde olan) sınırsız özgürlük ve güzellik, güç ve Nur dünyaya kaçmak için bizim varlık hazırlanmıştır.

Tüm iyilik olduğunu görmek için gözleri olan biri için tüm tatlılık, her şey güzel, zarif her şey; ne olursa olsun o algılar, homojen ve uyumlu. Işık çocuklar! Parlak koyu kömür Diamond mine hani; avizeler gözlerin çirkin yüzüne bakmak; lotus kokuşmuş Gölet parfüm kokusu; pislik içinde revelling lowliest yaratık yaşamınızda her yerde birden bulunma hissediyorum; yoksulluk içinde rezil humblest aile dahi büyüklüğü keşfedin. Bir bakış açısı ile ne ile karşılanmaktadır ana-touch Master-kim kendini böyle sonsuz ve tarifsiz güzellik ifade eden sanatçı, İlahi ressam olmaya görülecektir.


Sanat değil insan yaratık ne de üzüntü kapılmış kalbine bir teselli kısacık zevkleri için ne de henüz sadece estetik zevk; öyle fazla tüm bir sistematik ve bilimsel mutlak güzellik, ebedi neşe içinde mükemmel barış içinde sonsuz bir uyum içinde yaşıyor. Yoğun bir duygu, bir tek bölünmemiş tanrısal özü, varlığını farkında olduğu bir duygu Krallığı sanatıdır. Görkemli ve gizemli, idealist ve sembolik, doğaüstü ve aşkın, görünmeyen ve görülen aracılığıyla ifade sanatıdır.Bu sanat içine tüm anlamda istek ve fiziksel ilgi alanları boş olan mükemmellik çiçekleri. Sanat adına bir kendini sensualism ve profesyonellik hapiste fetter değil. Sanatçının gerçek güzellik tarafından taşınması gereken; ve onun sanat aşamalı olarak yaratıcı ve ruhsal müstehcen olmalıdır; Bu bir vahiy onun anları ilham vizyon ve toplam kendini teslim olmalı. Onun yaratıcı ruh, gökyüzü aydınlık hayal ve muhteşem varlığı, tamamen kayıtsız tüm sıradan delilik sanatçı uçmak. Kalbinde arıtılmış, bir sihirli değnek, dokunma her şeyin ötesinde bir güzellik dönüştürülür sanat dalga.

Bize güç dökün, en yüksek manevi idealler titreşimler ve yeni bir hayata neşe ve barış bir güzellik dolu çizim odası olsun. Böylece ilahi onu kendi hastalık aklın ve kalbin hastalık rahatlamış olabilir böylece içine tüm seyirciler kendi gözüyle iyileştirici gücü ve yatıştırıcı melisa nefes resim boyamak için vasiyeti ile doldurabilirsiniz izin wielder fırça tüm şeyleri gurur ve bencillik ve tüm bu anlamda dünya için ilgili ücretsiz. Sanat bir lamba ile bir ihtişam dünya hüzünlü şarkılar söylüyor ruhun karanlık dispelling parlayan deathless güzellik olsun.

İnsan kalbi manevi bilinç uyandırmak, hayat, anlamını keşfetmeye de hedefleyen erkekler, daha düşük iştahını için panders bir sanat ruhsuz ve dolayısıyla onun etkileri unsalutory ve nüfuzunu muzır. Test gerçek sanatın kendi profoundest öneriler açık. Gerçek sanat sanatçı, en güzel ve dahi en iyi onu ve korku bir arıtma ve heyecanını ince bir düzleme somutlaştırmak; Bu büyük amacı kısa düşen tüm küfür ve bozulan sanatıdır.

Mehmet Turan Felek

Merhabalar ben Mehmet Turan Felek kısaca Metufe. İletişim yada Sosyal Ağlar sayfasından bana ulaşabilir. Dilerseniz de Hakkımda sayfama göz atabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder