Yeni Dünya Düzeni

Most of us have a dream. Biz hayatımızı bu rüya için arama çoğunu harcamak. Benim için ne yapmak istediğini bulmaya hayatımın en geçirdim. Kolay bir yol değildi ve birçok zorluklar ve zorluklara yol boyunca vardı. Hayalinizdeki için arama İncil'deki Pearl of büyük fiyat için arama gibi olur. Son olarak bulduğunuzda soru ise, "Şimdi ne yapmalıyım sonraki?"
Bir rüya sosyal bir hayvandır. Çoğu rüyalar homurtu yoktur ve dont kabuk chirp veya kükreme biliyoruz. Onlar sadece bizi biz cant'açıklamak her zaman tutkuyla tutun. Ve üstelik hayatımızın gelen insanların hayranlık tuttukları. Bir hayalperest uyan tüm onun değil sonra sık sık. Bir hayalperest nadir bir hayvandır. Bir en büyük hayvanat bahçeleri-Londra ya da belki Bismark ait. Bu yüzden size uyarsa bu nadir canlıların nasıl birini tepki? Bazılarınız için onun "esneme, bu özel TV'de gördüm. Sonraki Hero, "I wish ı bulmuştu ki..." için "Hmmm, ne merak ediyorum bana değer..."
Bu yüzden dünya evi ile. I didnt'bilmek bu Web sitesi 1998 yılında başladığım zaman hayatın arayışı oldu. Ben o zaman seyir için kendi inci Internet'te aramayı gitti. Ben başkası inşa etmiş ve bu olduğunu düşündüm. Ama yıllar içinde biraz garip bir şey anladım. Kendi hayal büyümek zorunda ve bu rüya büyüyen zor işi de vardı. Hayatımın en zor yıl fiziksel, zihinsel ve ruhsal harcanan süre hayatımda beklemeye gerekiyordu. Bunun dışında bu tohum, bir fikir geldi ve bu tohum, küçük bir ağaç büyümeye başladı. Onun hala küçük ve yaklaşık 8 yıl sonra hevesle daha fazla meyve için bekleyin. Eğer yemek meyve üretmek için onun bir şey görmek ama yabancılar geliyor benim için üretilmiş. Eğer yabancılar onun sadece ben senin adını bilmiyorsanız Aranacak sevmem. Ben başlangıçta oldukça küçük bir kalabalık gitti ve günümüzde fazla 25.000 bir ay için ulaşmak. Ama sayıları ve değişiklikler yeterli mi? Bir kültür etkisi yeterli mi? Tüm Mother Earth haber sonrasında muhtemelen 100 kere adl olarak ulaşır. Onlar-si olmak bir dergi ve bir vizyon anlıyorum ve ben 1981 geri gider onların erken kopyaları vardır. Ben bunları Hazine genel ve fikirlerini birçoğu hala zaman test standı görüyorum.
Ama biz bizim nefes tutmak ve duraklatmak ve düşünmek ve sonra kendimizi bir wee biraz soru sormak bir düşünce ileri. Bu rüya amaçla nedir ve oynamak için bir bölüm var mı. Bence bu sitenin amacı olmasıdır. Oynamak için bir parçası olup olmadığını öğrenmek için. Seçim bir parçası aslında tüm seçenekleri olarak karar zorunda çünkü. Ve bir bir hız bir ruhu yapmak için ancak bir kafa yormak ve üzerinde bir süre için cogitate keşke bir seçenek değildir. Ben tanımadığım geçmiş trounced ve onları gördüğümüzde biz hatalarını tanımak çok rüyalar önce buldu sanırım. Biz bakmak ve düşünmek "de, bu yoksun bu ve bu ve bu ve bu ve iyi... Bu bir başarı olamaz." Ama biz kendimizi motive kutup başında koyduğunuzda bize bir vizyon olurdu bir şey eksikliği. Umuyoruz. Umudumuz bir arkadaş gibi size geliyor ve diyor, "dinle, ben bir rüya var biliyorum. Ben bunu schemed ve bu ole binlerce yıldır inci ararken toprak muddied biliyorum. Ama sen-si olmak-e gidelim, korkusu ve iman... bir adım atmak " Ve bu yüzden ben ve belki de olabilir.
Yine de burada tekrar dünya Evi aradı bir çözüm sunan kulüpler ama derin bilgelik vuku anlaması gerekiyor. O sizin bu rüyalar gerçek yapılacağını bilen okuma demek. Eğer şirketler, fabrikalar, evler, işletmeler ve daha baştan inşa sahip. İnsanların ileriye taşımak için ne yapmam gerekiyor Bana göstermeye gerek tür olanlardır. Herhangi bir para yok, ben zorluk konuşan ve diğerlerinin bu gövdeli, yanlış var ama fikrimi hala iyi ve bir rüya ortadan kalkmadı. Ve bu hayali bir çıkış bekliyor. Büyük bir çıkış. Büyük bir çıkış. Ve açıkçası değildir yeterli para banka hesabımda gerçekleşmesi için. I got vizyonu bile başlatmak için bir milyarder ya da iki banka hesabına alacak.
Ben hissediyorum ve onun Tanrı rütbesi ve açıkçası bunun bir parçası uzlaşma olmaz. Birilerinin motive başlamak gerekiyor. Birkaç bizi hazırlanmakta ve belki garip geliyor ama, belki de ne demek istediğimi biliyorsun. Dont'beğenmek gidiş kamu. Tanıtım ve medya ile ilgili şeyler uzak utangaç eğilimindedir. Ve küçük bir şekilde medyada işe yaramadı.
What ı looking for Tanıtım değil. Ne ı seyir birisi bir diyalog başlatmak için bilgiye sahip olduğunu. Mucitler fikirlerini beni göndermek isteyen ama ben sadece bir buluş veya iki istemiyorum. Ne yapmam gerekiyor.... herhangi bir kısa süreli veya uzun süreli iyileşmek umuduyla yatırım için bir melek değil. Ben büyük olasılıkla size çok övgü erkekleri, en azından için süre almazsınız sonsuz bir yatırım yatırım için birine ihtiyacım var.
Tüm bu insanlar benimle ve benim yetki altında çalışması için gerekli bir rüya olduğunu söyleyebiliriz. Ben konuşmak yetkilisi garip gelebilir ama ileri gitmek bu görüş bildirerek konuşuyoruz. Ve o zaman almaya gidiyor ve para ve ben çok fazla bir şey yapmak dışında bir gün bir defada götürün şu anda yok. Yine de platformu almak ve aramak bir It gün. Hepinizi anlıyorum umuyoruz.Mehmet Turan Felek

Merhabalar ben Mehmet Turan Felek kısaca Metufe. İletişim yada Sosyal Ağlar sayfasından bana ulaşabilir. Dilerseniz de Hakkımda sayfama göz atabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder