Site Analiz - Enesilhan.net

Site Analiz - Enesilhan.net


Site Adresi : https://www.enesilhan.net/

Site Sloganı : Hayata Gülümseyen Blog.

Site Kategorisi : Kişisel Blog, Günlük Yazılar, Blogger, İnternet, Webmaster Bilgileri


Site adındanda anlaşıldığı gibi Enes İLHAN Adlı bloggerin. Sitenin tasarımı sade ve gayet hoş. Göz yormaması için beyaz ve gri tonlar ağırlıkta tercih edilmiş. Sitenin en üst kısmındaki Twitter aracıda siteyle gayet uyumlu ve güzel olmuş. Enes arkadaşımız twitter'da olanı biteni burdan okuyucularına gösteriyor. Yan Sutünlara (Sidebar) gelince oyun reklamları ve Google+ Eklentisi görüyoruz. Oyun sutunlarının iki adet olması biraz iyi durmamış gibime geldi.

Unutmadan yazalım sitenin Alt Yapısı Wordpress ile oluşturulmuş.. Diğer bir güzellik ise Tamindir Sutünu burdaki sutünda gerekli bir kaç programı görüyoruz.. Enes İlhan arkadaşımızın blogger eklentileri üzerindeki katkısı büyük bu katkılarından dolayıda kendisine burdan teşekkür ediyorum.. Şimdi değil belki ama ilerleyen zamanlarda blogger 'i bıraktığı için umarım pişman olmaz diyorum kendisine : ) Saygılar sevgiler Wordpress Dolu geceler.. Son olarakda Puanlama işine gelince Bu siteye 10 üzerinden 8 Puan veriyorum..

Mehmet Turan Felek

Merhabalar ben Mehmet Turan Felek kısaca Metufe. İletişim yada Sosyal Ağlar sayfasından bana ulaşabilir. Dilerseniz de Hakkımda sayfama göz atabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder