Adalet Tecelli mi etti ?

Bugün yapılan son duruşmada, Yıldırım'ın da aralarında bulunduğu tüm sanıkların tahliyesine karar verildi. Yıldırım'a toplam 6 yıl 3 ay hapis cezası ve 1 milyon 312 TL para cezası verildi.

Bu kadar ceza alan birisinin tahliye olması biraz ilginç geliyor ama biraz daha derinlere inersek çok daha ilginç gelece  konularlar karşılaşıyoruz.

Gelelim Leyla Zana Denen kişinin açıklamalarına :
Kesintisiz bir barış ortamı için herkesin adım atması gerektiğini belirttim.
Özür dilenmesi talep edilen halk başka devlet değil, kendi yurttaşlarınız dedim. Oslo sürecinin devam etmesi gerektiğini söyledim.
Sayın Öcalan’ı pekala ev hapsine alabileceğini belirttim. Seçmeli dersler arasında Kürtçenin olması olumlu bir gelişme, anadilde eğitim hakkı vurgusu yaptım.
Yaralarımız açık ve kanıyor. Bu nedenle gerçekçi olmayan talepler karşılıksız bulamaz. “Silahları bırakın operasyonu bırakın” talebi gerçekçi olmayan taleplerden, bunun altını çizdim.
Vs vb. Açıklamalarda bulunuyor.
Leyla Zana Denen kadın bide apo Denen VATAN HAİNİNE Sayın diyor Koskoca T.C CUMHURİYETİ BAŞBAKANI Karşısında.   Böyle bir durumda ve apo denen haine ev hapsi düşünülürken Beşiktaşlı birisi olarak Aziz Yıldırıma Tahliye kararını Normal olarak görüyorum.. O kadar bebeğin, askerin katili evinde yatacakken sadece şike yapmış birinin ceza almasını beklemek öküzlük olur saçmalık olur.. 

Son olarak Sayın Başbakanımıza Allah Bir An önce zihin açıklığı verir umarım.. Bazı şeyleri unutmak için ilaç mı içti ne yaptı bilmiyorum.. Öcalan gibi bir vatan hainine ev hapsi gibi şeyler düşünüyor.. 
ALLAH ŞEHİTLERİMİZİN GÜNAHLARINI AFFETSİN ONLARA CENNETİNDE EN GÜZEL YERİ NASİP ETSİN (AMİN)
Mehmet Turan Felek 

Mehmet Turan Felek

Merhabalar ben Mehmet Turan Felek kısaca Metufe. İletişim yada Sosyal Ağlar sayfasından bana ulaşabilir. Dilerseniz de Hakkımda sayfama göz atabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder