Elif Home Site Tanıtım & Analiz

elif perdeAsya Mefruşat adıyla 1992 yılında Bağcılar Malta durağı civarında faaliyete başlayan Elif Perde; kurulduğu ilk günden bu yana sürekli değişim ve gelişim gösteren bir marka olmayı başarmıştır.Türkiye çapında yayılmak için faaliyetlerini sürdüren firma yenileri de bünyesine katılmak üzere; Balıkesir,Kayseri ve Türkiye’nin metropol kenti İstanbul’da 3 mağazası ile ev tekstili, kaliteli ve satışa sunduğu yaklaşık 3250 ürün ile her geçen gün isminden daha da söz ettirmektedir. Vizyonları ve misyonları çerçevesinde müşteri odaklı,ekip çalışması ve etkili iletişim ile kurumsal ve müşteri bazlı sorunları hızlıca çözen; kaliteli,dayanıklı ve şık ürünleri ile modayı buluşturabilen dürüstlük ve güvenirlilik çerçevesinde yeniliğe ve değişime açık bir şirket yapısındadır.

Ürünlerinde her zaman açıklık ve şeffaflık ilkesi çerçevesinde yeniliği kalıcı hale getiren Elif Perde,çeşit konusunda da piyasadaki bütün mağazalar ve store’lar ile yarışabilecek ve uygun fiyatları ile kaliteyi müşterilerine en hızlı şekilde sunmayı da bir kural haline getirmiştir. Bünyesinde Brilliant,Taç,Verdi,Mays,Premier,Sancak,Feleks,Revizyon,Meisa, ve Beyaz piyasanın önde gelen markalarını da bulunduran mağazalarda deneyimli ve güleryüzlü,samimi satış temsilcilerinin eşliğinde alışverişlerinizi de rahatlıkla yapabilmenin keyfini yaşayacaksınız.


Referans olarak da çok geniş bir havuza sahip olan Elif Perde,İstanbul’un önde gelen yerleşim yerleri,kurumsal olarak alışveriş merkezleri,dernekler ve daha pek çok yer tarafından kullanılmaktadır.


Günümüzde fiziksel alışverişin yanı sıra büyük bir paya sahip olan online alışveriş konusunda dawww.elifhome.com ‘u hayata geçiren firma,sanal mağazası üzerinden yapılan alışverişlerde,istediğiniz ürünü ayrıntılı olarak araştırabileceğiniz ve satın aldıktan sonra ücretsiz kargo, 7/24 satış sonrası desteği gibi seçenekleri de size sunuyor.Bunun yanı sıra geniş ödeme seçenekleri ve taksit imkanları ile yine her türlü kolaylığı size sunan firmada sadece satış sonrası destek değil satış öncesi de online olarak aklınıza takılan veya öğrenmek istediğiniz her bilgiye www.elifhome.com ‘da “Canlı Destek” bölümünden ulaşabileceğiniz bölüm de mevcut.


forum.elif-perde.com adresi üzerinden de müşterilerine ve müşteri adaylarına çevrimiçi paylaşım desteğinde bulunan Elif Perde,pek çok firmanın başaramadığı bir sanal desteği daha şimdiden kurmuş durumda.


Keyifli alışverişler.

Mehmet Turan Felek

Merhabalar ben Mehmet Turan Felek kısaca Metufe. İletişim yada Sosyal Ağlar sayfasından bana ulaşabilir. Dilerseniz de Hakkımda sayfama göz atabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder