Uzun bir süre sonra.

Uzun bir süre sonra ilk defa konuşmasını bilen bir kızla tanıştım.. Belki tamamen aynı görüşleri paylaşmıyoruz ama o beni dinliyor ben onu dinliyorum olması gerekeni yapıyoruz. Bazen hararetli tartışıyoruz bazende sakin konuşuyoruz. Siyaset konuşuyoruz din konuşuyoruz

Tarih konuşuyoruz Ekonomi konuşuyoruz sadece bir yere bağlanıp kalmıyoruz her konuyu konuşuyoruz. Birbirimizi anlamaya anlatmaya çalışıyoruz. Gerçekten çok keyif aldığım bir gün geçirdim.

Sonra ara ara belli etmeden düşüncelere daldım. Keşke bütün insanlar bizim gibi olsa dedim. Tartışmasını bilse otursa karşılıklı çayını kahvesini içse. Ara ara sinirlendim ama içimden sinirlendim karşımdakine belli bile etmedim. Karşımdaki arkadaşımda sinirlendi o ara sırada olsa belli etti  pek takmadım kafama. Genel olarak anlaştık çok desteklediğim tavırlarıda oldu.

Konuşmalar ardı ardına gelirken bizlerin aynı şeyi desteklediğini istediğini fark ettim.  Sevdim saydım.  Hatta tavırlarına hasta oldum. Burdan söylemek istiyorum hayatıma hoş geldin farklı düşüncem..

 Son olarak gezdiğimiz cafeler, lokantalar İstanbul Cennet mahallesi diye bir yerde. Bu mahallenin güzel bir trafiğe kapalı caddeside var. 3 Defa yukarı aşağı turladık baya bir kalori yaktık sanırım :) Öğrendiğime göre cennet mahallesinde göçmen vatandaşlarımız çoğunlukta yaşıyormuş.  Sanırım bu yüzden insanlar biraz daha oturaklı ve görselliğe önem vermişler.

Her neyse daha fazla yazmaya gerek yok saygılar sevgiler.. Esen kalın.

İ...Y  A..Z  

Uzun bir süre sonra.

Uzun bir süre sonra :

Karşılıklı sohbet ettim.
Nargile İçtim
Çöp şiş yedim
Güldüm eğlendim
Vs.

Mehmet Turan Felek

Merhabalar ben Mehmet Turan Felek kısaca Metufe. İletişim yada Sosyal Ağlar sayfasından bana ulaşabilir. Dilerseniz de Hakkımda sayfama göz atabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder