Elif Perde Site Tanıtım & Analiz

Elif Perde Site Tanıtım & Analiz


Evize giren ışığa ruh katın.

Evinizin manzarası güzel olabilir. Peki ya eviniz dışarıdan nasıl gözüküyor? Kişiliğinizi yansıtıyor mu? Kim olduğunuzu anlatıyor mu ? Hayata birde Elif Perde koleksiyonu'nun penceresinden bakmakta fayda var. Çeşit çeşit kumaşları, tasarımları ve renkleriyle yep yeni bir perde koleksiyonu sizleri bekliyor..

Perdelerin Ahenkli Dansına Davetlisiniz..

Evinizde şıklığı tamamlayın.
Evlerimizin vaz geçilmez öğesi perdeler, Elif Perde ile farklı bir anlam kazanıyor. Perdelerle evinizde nasıl harikalar yaratabileceğinizi göreceksiniz..

Nuette Perdeler

Bu yılın en şık ve farklı dekoratif perde grubu içerisinde yer alan nuette perdeler tıpkı stor perdeler gibi yukarı aşağı hareket mekanizması kabiliyeti ile çalışırlar. İki şekilde pratik kullanımı vardır. Perde açıkken tül görünümünde olup ışık geçirgenliği vardır. Perde kapalıyken ise aradaki kumaşlarn üst üste gelmesiyle birlikte ışığı engelleyerek fon perde görevini üstlenir. Nuette Perdeler %100 Polyesterdir. Tıpkı zebra perdeler gibi hem iç tül hemde fonluk görevi gördüğü için teknik detayı normal stor perdelere göre fazla olup montaj yapılacak yerin bu perdeye uygun olması son derece önemlidir..

İp Perdeler

Son dönemlerde pratik kullanımıyla öne çıkan ip perdeler, çeşitleri ve şıklıklarıyla mekanların vazgeçilmezleri arasında yerini aldı. Sıra sıra yerleştirilen iplerin rustik yada kornişe monte edilebilmesi için bir bantta toplanması yoluyla oluşan perdelerin sade, simli, pullu ve fosforlu çeşitleri bulunmaktadır..

Perde Sanattır..

Elif Perde
1992 yılında kurulan firmamız perde ve ev tekstili alanlarında faliyet vermektedir. İlk şubesini Bağcılar ilçesinde açmıştır.  Hızla gelişen firmamız daha sonra toptan satış faliyetlerine başlamıştır. İlerlemesi süren firmamız son olarak Çorluda üretim tesislerini kurarak kendi ürünlerini üretmeye başlamıştır. Firmamız hakkında daha detaylı bilgi için : http://www.elif-perde.com adresini ziyaret edebilirsiniz...


Mehmet Turan Felek

Merhabalar ben Mehmet Turan Felek kısaca Metufe. İletişim yada Sosyal Ağlar sayfasından bana ulaşabilir. Dilerseniz de Hakkımda sayfama göz atabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder