Corporate Club Kurumsal İndirimler

Kurumsal kimliğiniz ile sıksık seyahat etmek zorundaysanız birtakım imtiyazlardan yararlanmanız sizin amacıyla gerektiğince yararlı olacaktır. Türk Hava Yolları firmasının müşterilerine sunmuş olduğu en mühim imtiyazlarından biri olan Corporate Club işlemleri yardımıyla çoğu avantajdan yararlanmanız olası. THY doğrulusunda yayılan bu hizmetler yardımıyla senelik uçuş hedeflerinizi yakalamanız taktirde çoğu indirimden ve imtiyaztan yararlanmanız olası.

THY Corporate Club işlemleri ile avantajlı vasıta kiralama fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Araç kiralama konusu ile ilgili değişik vasıta kiralama firmaları ile vasıta kiralama imkanından yararlanabileceğiniz gibi bu hizmetlerden detaylı kampanya ya da indirimler ile yararlanarak daha ekonomik vasıta kiralama prosedürünü gerçekleştirmenize imkan sağlamaktadır.

Corporate Club delegesi olanlar ilaveten konaklama fırsatlarından da yararlanabilmektedir. Birçok noktada tespit edilen anlaşmalı lüks otellerde avantajlı fiyatlara konaklama fırsatını yakalayabilirsiniz. Sonuç olarak  iş gezilerinizde gereksiniminiz olan konaklama işlemlerinin hem daha süratli hem de daha ekonomik olarak gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Üye olan şahıslar istedikleri vakit otellerin müsaitlik hallerine göre rezervasyonlarını gerçekleştirebilirler.

Corporate Club üyelerinin en mühim avantajlarından biri ise uçak bileti fırsatlarıdır. Çokça seyahat ediyorsanız ve belirti edilen uçuş sayılarına ulaşıyorsanız THY Corporate Club delegesi olan şahıslar uçak biletleri konusu ile ilgili değişik avantajlara sahip olabilmektedir. İndirimli biletler ile seyahatlerini hem konforlu bir şekilde gerçekleştirebildiği gibi hem de daha ideal fiyatlara uçak bileti bulmanın fırsatını yakalayabilmektedir. Sonuç olarak  sık gerçekleşen uçak seyahatleri bundan sonra bütçenize katkı sağlayabiliyor.

Yurtdışı uçuşların genel olarak bagaj hakları yeterli olmamaktadır. Bu gibi hallerde büyük problemler yaşamakta olasıdür. Fakat Corporate Club üyelerine THY bu hususta da imtiyaz tanıyarak değişik imkanlarda ekstra bagaj hakkına sahip olunması olası olmaktadır. Yapılan işlemler ardından belirti edilen ekstra bagaj haklarından yararlanılarak daha konforlu ve problemsiz bir seyahat gerçekleştirmenize katkı sağlanmaktadır.

Genellikle yurtdışı seyahatlerinde detaylı nedenlerden ötürü uçuş seferlerini değiştirme gereksinimi doğabilmektedir. Vize işlemleri ya da programda meydana gelen değişiklıklar uçuş vakitının değişmesine yol açabilmektedir. Fakat alınan uçak biletlerinin sonradan değiştirilmesinde büyük zorluklarla karşılaşmak ise şahıslari zora sokmaktadır. Genellikle iptal ya da iade olmayan uçak biletleri bu tip hallerde daha da problemli duruma gelmektedir. Corporate Club üyeleri ise THY doğrulusunda sağlanan uçak seferlerinde daha elastik olmanızı sağlamaktadır. Uçak seferlerinin saat ve güzergah değişimi imkanları yardımıyla bundan sonra programlarınıza meydana gelen güncellemeler sizin uçuşlarınız amacıyla problem olmaktan çıkacaktır.

Corporate Club Kurumsal İndirimler

Türk Hava Yolları doğrulusunda müşterilerine yayılan Corporate Club üyeliği yardımıyla bu avantajlardan yararlanarak seyahatlerinizin daha ekonomik ve elastik gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Corporate Club İletişim: 0850 304 03 58

Mehmet Turan Felek

Merhabalar ben Mehmet Turan Felek kısaca Metufe. İletişim yada Sosyal Ağlar sayfasından bana ulaşabilir. Dilerseniz de Hakkımda sayfama göz atabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder