Firma ve Site Analiz - Aktivitepark.com (Aktivite Park)

Merhabalar..

Uzun süre sonra yazı yazmadığım site tanıtım kategorisinde bir yazı yazmak aklıma geldi. Bu sefer tanıtım yapacağımız site Aktivitepark.com. Sitede extrem sporların tanıtımı ve satışı yapılmakta. Site ağırlıklı olarak turuncu renklerden oluşuyor. Sitenin logosunu beğendim diyebilirim. Kontrellerime göre site Wordpress tabanlı olarak kodlanmış. Sitenin açılış hızı tatmin edici diyebilirim. Site içeriği gayet iyi ve yazılar kopyala yapıştır değil. Sitede sanal pos entegrasyonuda yapılmış siteden şehirlere ve kategorilere ayrılmış şekilde extrem sporların biletlerini almak mümkün. Sitenin genel olarak bir albenisi var.

Aktivite Park

Sitede Satışı Yapılan Ürünler

Yamaç Paraşütü

Firma Türkiye’de 17 ilde yamaç paraşütü hizmeti vermekte. Çok yakında ülkenin bir çok ilinde Yamaç Paraşütü uçuş noktalarının sitelerinde artırılacağı belirtilmiş.

Yamaç Paraşütü Hizmet Bölgeleri

Adana – Ankara – Antalya – Balıkesir – Bursa  –  Eskisehir – Fethiye – Hatay – İstanbul – İzmir – 

Kayseri – Mersin – Nevsehir – Sakarya – Sivas  –  Tekirdağ – Van

Sıcak Hava Balonu

Aktivitepark firması müşterilerine için en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmakta kararlı gibi görünüyor. Firmanın pazarlama sloganına göre: eğer siz de farklı bir macera peşindeyseniz ve uçmak istiyorsanız ancak kanatlarınız yoksa sıcak hava balonunu tercih edebilirsiniz.

Rafting

Firmanın iddalı olduğu alanlardan biriside Rafting.

Aktivitepark Türkiye’de 9 ilimizde Rafting hizmeti vermekte. Ayrıca çok yakında Türkiye'nin daha fazla yerinde hizmet alanları açılacağı firmanın internet sitesinde yazmakta.

Rafting Hizmet Bölgeleri

Antalya Köprülü Kanyon Rafting - Düzce Melen Çayı Rafting - Artvin Çoruh Nehri Rafting - Rize Fırtına Vadisi Rafting - Tunceli Munzur Çayı Rafting - Artvin Barhal Çayı Rafting - Muğla Dalaman Çayı Rafting - Kayseri Zamantı Irmağı Rafting - Denizli Bekili Deresi Rafting - Rize İkizdere Nehri Rafting

Atv Safari

Firma (Aktivite Park) Türkiye'nin yine bir çok noktasında Atv Safari Hizmeti sunmakta. Sitelerinden atv safari bileti satın alabilirsiniz.

ATV Safari doğada özel araçlarla yapılan bir spor türüdür. Özellikle doğayla baş başa olanların ve ekstrem spor sevenlerin vazgeçilmezidir. ATV Safari yapmak istiyorsanız herhangi bir mevsimi beklemenize gerek yok. Bu sporu istediğiniz her mevsimde yapabilirsiniz. Yazları güneşle baş başa olup kışları ise yağmur eşliğinde ATV Safari yapabilirsiniz.

Tüplü Dalış

Firma bir çok şehirde tüplü dalış hizmetide vermekte. Tüplü dalış sırasında su altı güzelliklerine yakından tanık olabilir, görmediğiniz birçok canlı türünü gözlemleme şansı bulabilir ve dalışın keyfini çıkarabilirsiniz. 

Tüplü Dalış Noktaları

Fethiye Akvaryum Koyu - Çeşme Fener Adası - Bodrum Küçük Reef - Saroz Minnoş Adası - Kalkan Sakarya Batığı - Bodrum Delikli Mağaza

Firma İletişim Bilgileri

Telefon: 0850 562 65 19

Adres: Ormanlı Mah. Boğaçhan Sok.8/A. Çatalca İSTANBUL

Eposta: aktivite@aktivitepark.com

Web: https://www.aktivitepark.com

Son Sözler..

Firma hakkında detaylı bilgi için firma sitesini ziyaret edebilir, telefon numaralarından ve adreslerinden kendilerine ulaşıp detaylı olarak bilgi alabilirsiniz. 


Mehmet Turan Felek

Merhabalar ben Mehmet Turan Felek kısaca Metufe. İletişim yada Sosyal Ağlar sayfasından bana ulaşabilir. Dilerseniz de Hakkımda sayfama göz atabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder