Hakkımda

15 mayısta dünyaya gelmişim..

İsim olarak dedemin adı olan Mehmet Turan adı verilmiş.. 
İlk okul 1. sınıfı ebiç kasabasında tamamladıktan sonra babamlarla birlikte istanbula taşınmışız.. İlk okul 2. Sınıfı ve 5. sınıfa kadar Bağcılar Hoca Ahmet Yesevi İlk öğretim okulunda öğrenimime devam ettim. Daha Sonra Bahcelievler semtine taşındığımızdan dolayı tekrardan okul değiştirmek zorunda kaldım ve 6. ve 8. sınıfı Hazım Ersu .İ.Ö.O 'de tamamladım..


Liseyi Bahçeliverler Bağlar Lisesinde bitirdim.. Daha Sonra Beykent Üniversitesinde 2 yıllık muhasebe bölümünü tamamladım..  Halen Açık öğretim Fakültesi İşletme Bölümü okumaktayım..  2 yıllık üniversiteden sonra askerlik görevimi yerine getirmek için Ispartanın (İ.G.T.M.K Komando Er Eğitim alayı) yolunu tuttum..
3 aylık acemi döneminden sonra usta birliği olarak Tunceliye (4. Komando Tugayı)  gönderildim.. Ve askerliğimi burada tamamladım.. Askerlik görevinden sonra Babamın işi olan Ev tekstili işine atıldım ve halen devam etmekteyim.. 


Web işlerine gelince Blogger hastası bir adamım googlenin oluşturduğu bu sisteme kafayı takmış bulunmaktayım.  Bunun sebebi ile benimde biraz çorbada tuzum olsun diye blogger adına eklentiler ve temalar üzerinde çalışmalarım bulunmaktadır.

İş konusuna gelince Elif Perde Firmasının sahibiyim Ev Tekstili Üzerine çalışmalar yapmaktayım..

Genel olarak söylersek müzik ve futbol 'u çok severim.. daha fazla ayrıtıyada gerek yok sanırım..

Azda olsa kendimi tanıtmaya çalıştım saygılar sevgiler efendim.. =)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder